Telefonické bankovnictvíDalším druhem přímého bankovnictví, které spadá pod Servis24.cz je telefonické bankovnictví. SERVIS24 Telebanking umožňuje snadný přístup k našemu bankovnímu účtu u České spořitelny pomocí telefonu. Na rozdíl od mobilního bankovnictví jej můžeme používat i bez připojení na internet. Samozřejmostí je pak provozní doba 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. U telefonického bankovnictví si můžeme sami vybrat, jestli chceme hovořit přímo s živým bankéřem nebo jestli dáme přednost automatické hlasové službě. Telebanking Servis24.cz je naprosto bezpečný a vždy na začátku hovoru zadáváme svoje bezpečnostní údaje, takže nemusíme mít strach o své peníze, navíc si můžeme nechat zaslat potvrzení o platbě na e-mail. Pokud už máme účet u České spořitelny, ale telefonické bankovnictví Servis24.cz ještě nemáme sjednané, můžeme si ho snadno objednat třemi různými způsoby – buď zavoláním na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207, odesláním žádosti z webových stránek České spořitelny a nebo návštěvou některé z jejích poboček. Servis24.cz Telebanking můžeme využívat jak z mobilních telefonů, tak z pevných linek a to nejen z domova, ale i ze zahraničí.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní okamžitý přístup k účtům od České spořitelny.

Mobilní bankovnictví

Téměř všechny bankovní instituce, které fungují na našem území už mají svoje aplikace pro mobilní bankovnictví. Pozadu nezůstává ani Česká spořitelna, která v rámci svého přímého bankovnictví Servis24.cz nabízí svým klientům produkt pod názvem SERVIS 24 Mobilní banka. Mobilní bankovnictví SERVIS24 mohou využívat ti zákazníci České spořitelny, kteří vlastní mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS. V obou dvou případech si aplikaci Servis24.cz mohou do svých přístrojů stáhnout zdarma a to buď prostřednictvím internetových obchodů Google Play, resp. iTunes a nebo přímo ze stránek České spořitelny. Stažení mobilní aplikace z webových stránek spořitelny je možné realizovat i pomocí QR kódů. Naopak ti, co mají mobil s operačním systémem Windows Phone mobilní bankovnictví České spořitelny ve svém telefonu využívat nemohou.Internetbanking pro Android

Aplikaci mobilního bankovnictví České spořitelny pro mobily s Androidem najdeme v obchodě Google Play pod názvem SERVIS 24. Stáhnout si ji můžeme zdarma a je dostupná nejen v české, ale i v anglické jazykové verzi. Využívat ji mohou nejen klientu Servis24.cz, ale i ostatní uživatelé – těm ale aplikace umožní pouze vyhledávání bankomatů a poboček České spořitelny. Registrovaní klienti služby Servis24.cz pak díky této aplikaci mají přístup k celé řadě užitečných funkcí – např. podpora více uživatelů na jednom zařízení včetně možnosti pojmenování profilu, zobrazení aktuálních zůstatků na všech účtech, zadávání plateb na účty kterékoli banky v ČR, skenování složenek, nastavení denních a měsíčních limitů, dobíjení předplacených karet u mobilního telefonu a mnoho dalších. Mezi nové funkce pak patří např. vyhledávání bankomatů v zahraničních zemích jako je Slovensko, Rakousko a Chorvatsko. Před používáním této aplikace je potřeba se k ní v internetovém bankovnictví Servis24.cz nejdříve zaregistrovat a nastavit si pro ni nové heslo, pod kterým se budeme přihlašovat. Aplikace SERVIS 24 je dostupná pro Androidy od verze 2.3.

Internetbanking pro iOS

Druhým operačním systémem, pro který je přímé mobilní bankovnictví Servis24.cz dostupné, je iOS. Aplikaci si můžeme zdarma stáhnout v obchodě iTunes, kde ji najdeme pod názvem SERVIS 24 – Mobilní banka. Stejně jako v případě Androidu, i zde je dostupná jak v české, tak v anglické jazykové verzi. Aplikace umožňuje stejné funkce jako v případě verze pro Android a je určená pro telefony se systémem iOS od jeho verze 4.3. Kromě iPhonů funguje Mobilní banka Servis24.cz také na iPadech a iPodech touch. Nově aplikace umožňuje mj. nastavení změny limitu na platebních kartách nebo dobíjení kreditu u mobilního operátora.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!