Mobilní peněženka MobitoKromě internetového, mobilního a telefonického bankovnictví, patří do služeb přímého bankovnictví České spořitelny také mobilní peněženka Mobito. Co všechno Mobito umožňuje a jak si jej můžeme aktivovat? Aktivace mobilní peněženky Mobito probíhá ve třech krocích. Nejdříve musíme vyplnit registrační formulář, který najdeme ve svém internetovém bankovnictví Servis24.cz. Poté dokončíme registraci  na Mobito portálu a na závěr službu aktivujeme dobitím kreditu na volání nebo provedením první platby. Mobito je možné používat na všech typech mobilních telefonů kromě těch, co mají operační systém Windows Phone. Mobito umožňuje posílání peněz z mobilu na mobil, placení v obchodech nebo restauracích, nakupování na internetu nebo dobíjení kreditu mobilního telefonu. Funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a kromě České spořitelny ho podporují i GE Money, Raiffeisen bank a UniCredit Bank. Placení přes Mobito lze realizovat dvěma způsoby – buď přímo z našeho bankovního účtu a nebo přes mobilní peněženku. Bližší informace o této službě si pak můžeme přečíst na internetových stránkách http://www.mobitoplatito.cz/, kde najdeme i odkazy ke stažení aplikace, aktuální seznam všech místech, na kterých lze s Mobitem platit, přehled akcí a odpovědi na nejčastější otázky.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní okamžitý přístup k účtům od ČS.

Jak se můžeme stát klientem internetbankingu?

Využívat služeb přímého bankovnictví Servis24.cz může klient České spořitelny, který má u ní založený účet a je mu více než 15 let. Jakým způsobem si můžeme přímé bankovnictví SERVIS24 objednat? První možností, jak se stát klientem služby Servis24.cz je osobní návštěva některé z poboček České spořitelny. Česká spořitelna má velmi širokou síť obchodních míst po celém území České republiky, takže stačí si jen najít nejbližší pobočku a přímo na místě si pak službu sjednat. Seznam všech obchodních míst banky najdeme na webových stránkách www.csas.cz, kde si můžeme nejen vyhledat nejbližší pobočku České spořitelny, ale můžeme se na vybrané pobočky také online objednat. Kromě kompletního seznamu všech obchodních míst zde najdeme také seznam všech bankomatů. Jak u poboček, tak u bankomatů stačí zadat naši aktuální pozici a stránky nám vyhledají nejbližší obchodní místo, resp. bankomat v našem okolí. Pokud nemáme čas, nebo se nám nechce chodit přímo do banky, můžeme si přímé bankovnictví Servis24.cz sjednat i přes telefon. Stačí jen zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207 a vyřídit si vše potřebné. Třetí možností, jak si službu SERVIS 24 objednat, je pomocí internetového formuláře na webových stránkách České spořitelny. Do něj vyplníme naše křestní jméno, příjmení a telefonní číslo, případně e-mailovou adresu a poznámku. Pak jen klikneme na tlačítko Objednat SERVIS 24 a počkáme, až se nám pracovník banky ozve.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.Internetbanking a jeho demoverze na vyzkoušení

Jednou z velkých výhod internetového bankovnictví od České spořitelny, kterou většina konkurenčních bankovních institucí u nás nenabízí, je možnost vyzkoušet si prostředí a funkce této služby v demoverzi. Tato demoverze je volně přístupná na webových stránkách České spořitelny a můžeme si v ní snadno vyzkoušet veškeré funkce přímého bankovnictví Servis 24. Vstoupit do demoverze můžeme přes odkaz www.servis24.cz/demo-s24. Dostaneme se na stránku s přihlašovacím formulářem, ve kterém už budeme mít vyplněné klientské číslo i heslo a tak stačí jen kliknout na tlačítko Přihlásit. Můžeme si ale také nechat automaticky předvést některé transakce, jako např. zadání příkazu k úhradě PLATBA 24 nebo žádost o produkt při využití webové nabídky v internetovém bankovnictví Servis24.cz.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!